PORTFOLIO

GRAFIKA UŻYTKOWA

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

LOGA - REKLAMA - ARANŻACJE - PUBLIKACJE Z DTP

IDENTYFIKACJA WIZUALNA - LOGOTYPY

KRAJ: Irlandia
BRANŻA: Energia odnawialna - elektrownie wiatrowe
OPIS: Sygnet loga to stylizowane na ptasie pióra łopaty skrzydła wiatraka elektrowni wiatrowej. Typografia dobrana do charakteru firmy, tj. klasyczna, solidna, elegancka.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Doradztwo biznesowe
OPIS: W sygnecie loga postawiłem na ujęcie monogramowe pierwszych liter nazwy firmy [PC]. Typografia, z uwagi na obszar działania firmy [Warszawa], o charakterze industrialnym, odwołująca się do stylizacji liter w sygnecie.

KRAJ: Wielka Brytania
BRANŻA: Organizacja użytku publicznego - fundacja
OPIS: Z uwagi na charakter fundacji [pomoc dla osób niepełnosprawnym], punktem wyjścia dla sygnetu loga był międzynarodowy znak osób niepełnosprawnych stylizowany techniką malarską. Kolorystyka dobrana pod kątem przekazu [zieleń; kolor nadziej].

KRAJ: Polska
BRANŻA: Handel/usługi - sprzęt AGD do zabudowy
OPIS: Sygnet loga w formie zamkniętej przestrzeni ze stylizowanymi literami ZA [zabudowa agd] - uzupełnionej figurą geometryczną symbolizującą zabudowę AGD, korespondującą kolorystycznie ze skrótem AGD w typografii.

KRAJ: USA
BRANŻA: Fotografia i wideofilmowanie ślubne
OPIS: Sygnet loga nawiązuje symbolicznie do soczewki aparatu fotograficznego/kamery - zamknięty jest w nim również monogram z nazwy firmy [HD Moments]. Kolorystyka nawiązuje do branży - tzw. stare złoto.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA - ARANŻACJE

KRAJ: Polska
BRANŻA: Edukacja IT
OPIS: Projekt graficzny pełnej aranżacji witryny oddziału Gigantów Programowania w Bytomiu. Pliki końcowe przygotowane do druku.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Consulting - badania rynku
OPIS: Kompleksowy projekt aranżacji stoiska oraz banera reklamowego na targi w Monachium dla DRB Research. Projekty uwzględniają uwarunkowania architektoniczne. Pliki końcowe przygotowane do druku.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA - SKŁAD DTP

KRAJ: Polska
BRANŻA: Biotechnologia - farmacja
OPIS: Projekt graficzny layoutu i skład DTP folderu produktu FSO [14 str.]. Komplementarny projekt loga produktu i ikon użytkowych. Pliki końcowe przygotowane na potrzeby druku i e-publikacji.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Produkcja / handel - systemy kominowe
OPIS: Projekt graficzny layoutu i skład DTP cennika/katalogu [ok. 80 str]. dla Cermas Polska. Przygotowano również wersje czeską i słowacką. Pliki końcowe przygotowane na potrzeby druku i e-publikacji.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Biotechnologia - farmacja
OPIS: Projekt graficzny layoutu i skład DTP folderu firmowego dla Engeeniring and Biotechnology [ok. 12 str.]. Pliki końcowe przygotowane na potrzeby druku i e-publikacji.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Produkcja / handel - systemy kominowe
OPIS: Projekt graficzny layoutu i skład DTP broszury reklamowej produktu [A4 "fold"] dla Cermas Polska. Pliki końcowe przygotowane na potrzeby druku i e-publikacji.

KRAJ: Polska
BRANŻA: Medycyna rodzinna - rehabilitacja
OPIS: Projekt graficzny layoutu i skład DTP ulotki [A5 "double side"]. dla CZ VitalMed. Pliki końcowe przygotowane na potrzeby druku i e-publikacji.